Uzmanlık Alanları – Yapı Tasarımı ve İnşaatı

Proje 81, 2012 yılında kurulmasına rağmen sürekli fark yaratma çabasında olan ve giderek büyüyen bir firmadır. Yapı tasarımı üzerinde uzmanlaşmış kişi ve kurumlarla çeşitli iş ortaklıkları sayesinde müşterilerine en iyi çözümü sunarak işin tüm aşamalarında en doğru danışmanlık hizmetini vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Firmamız bünyesinde kullanılan yazılımların listesini görmek için tıklayınız…


TasarımTasarım

Tasarım denildiğinde akla sadece mimari proje gelse de aslında yapının güvenliği statik tasarıma bağlıdır ve unutulmamalıdır ki tasarımı bilgisayar değil mimar ve mühendisler yapmaktadır.​Firma, betonarme yapılar haricinde çelik, ahşap ve yığma yapılar ile mevcut yapıların incelenmesi ve deprem dayanımının belirlenmesi konularında uzman mimar ve mühendislerle çalışmaktadır.

 


İnşaatİnşaat

Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş firmamızda öncelik her ne kadar tasarım ve proje işlerinde olsa da dilendiği takdirde uygulama desteği de verilmektedir.Firmamız yapının sıfırdan inşa edilmesi için müteahhitlik hizmetlerinin yanında ilave yapı yapılması veya bina içi tadilatlarda uzman kadroyla en kısa zamanda, sorunsuz imalat yapabilme kapasitesine sahiptir.