Sosyal Sorumluluk

Proje 81 tüm çalışanlarıyla topluma faydalı olmayı amaç edinmiş bir firma olma amacındadır.

Herkes yaptığı işi en iyi şekilde, dürüstçe yapsa zaten ülkemizin refah seviyesinin çok üst düzeyde olacağını düşünsek de bunun tek başına yeterli olmadığının bilincinde olarak her yıl mutlaka elimizden geldiğince iyi bir şeyler yapmaya çalışmaktayız.

imo-logo
İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi

Firma sahibi Fatih Söylemez 2014 yılında yapılan seçimler ile birlikte başlayan gönüllü üyelik ile inşaat mühendisi meslektaşlarımıza destek olmak amacıyla her hafta yapılan toplantılara katılmaktadır. Özellikle meslek içi eğitimlerin düzenlenmesine ve Teknik Araştırma ve Yayın Komisyonu’nun çalışmalarına yardımcı olmaktadır.

 

uludag-logoUludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü

2015-16 öğretim yılında 4. sınıf öğrencilerinin zorunlu olarak alması gereken “Çelik Yapılar” dersi Fatih Söylemez tarafından verilmektedir. Ders notları çeşitli kaynaklardan derlenerek Eurocode 3’e göre hazırlanmıştır.

 

Bursa GO LOGO
Bursa GO Topluluğu

2004 yılından beri bir zeka ve strateji oyunu olan “GO” oyununu Bursa’da yaşatmaya ve yaymaya çalışmaktayız. Bu bağlamda talep doğrultusunda oyunun tanıtımı ve dersler düzenlenmekte, her yıl bir adet ulusal turnuva organize edilmektedir.

 

200px-Adimadim_logo.svgAdım Adım ile “İyilik Peşinde Koş”

Sağlık için düzenli olarak koşarken toplumda farkındalık yaratmak ve iyi bir şeylerin yapılmasına vesile olmak amacıyla Adım Adım ile çeşitli sivil toplum kuruluşlarının ortaklığındaki projeler için yardımseverlik koşularına katılmaktayız. Bu bağlamda kampanya oluşturup çevremizdeki insanların bu projelere maddi destekte bulunmaları için çalışmaktayız.

Fotoğraf Eğitimleri

Fatih Söylemez hobi olarak başladığı fotoğrafçılığa katkı sağlamak amacıyla dönem dönem “Temel Fotoğraf Eğitimleri” düzenlemektedir.

Desteklenen Dernekler
  • TGOD – Türkiye Go Oyuncuları Derneği
  • BUFSAD – Bursa Fotoğraf Sanatı Derneği