Akademi

İnşaat Mühendisliği Akademisi

Üniversitelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olanların eğitim hayatı asla tam olarak bitmemektedir. Özellikle deprem yönetmeliğinin değiştiği bu günlerde kurs ihtiyaçları doğmuştur. Hem piyasa şartlarını hem de teoriyi iyi bilen meslek insanlarının azlığı sebebiyle yeni analiz ve tasarım yöntemlerine adaptasyon süreci hepimiz için biraz sancılı geçmektedir.

2016 yılında yürürlüğe giren “Çelik Yapıların Tasarım, Hesap ve Yapım Esaslarına Dair Yönetmelik” ile 2019 başında yürürlüğe giren “Deprem Etkisi Altında Binaların Tasarımı İçin Esaslar” yönetmeliği uzun zamandır aşina olduğumuz tasarım kriterlerini kökten değiştirmiştir. Bu durum yapıların davranışına yönelik fikirlerimizi yeniden gözden geçirmemize sebep olmuştur. Yeni yönetmeliklerle birlikte kar ve rüzgar yüklerinin Eurocode’dan çevrilen Türk Standartları’na göre hesaplanması da zorunluluk halini almıştır.

Bu bağlamda, bilgi ve 15 yıllık tecrübemizi meslektaşlarımızla paylaşmak adına bir “İnşaat Mühendisliği Akademisi” kurmaya karar verdik. Eğitimlerin 6 kişilik sınıflarda yapılması öngörülmüştür. Böylece eğitimin zamanı konusunda daha esnek olunabilecektir. Bir nevi özel ders havasında, katılımcıların tüm sorularına yeteri kadar vakit ayırarak maksimum fayda sağlanması hedeflenmiştir.

Güncel Kurs Listesi

Uzaktan Kurs ve Eğitim

Eğitimler için Bursa ofisimize gelme imkanı olmayan tüm inşaat mühendisi ve adayları için uygun fiyatlı kurslar udemy.com‘da. Promosyonlar ve indirim kuponları için takipte kalın.

Online kurs

KURSA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Daha az kayıt ücreti ödemek için e-posta listemize kayıt olunuz.

Her ay 5 kişiye ücretsiz kayıt imkanı

Kayıt olan herkese mümkün olan en düşük ücretten özel indirim!

Özellikle çelik yapılar için hayati önem taşıyan, kar ve rüzgar yüklerinin hesabı ve yapılara nasıl etkitileceğine dair iki eğitim programı için başvurular başlamış bulunmaktadır.

6 Kursiyer, 1’i Askıya

Sosyal sorumluluk bilinciyle bilgi paylaşımına her zaman çok önem veren firmamız, eğitimlerinin tamamında, en fazla 5 yıl önce mezun olmuş inşaat mühendislerine, katılımcıların %20’si kadar ilave bir ücretsiz eğitim kontenjanı ayırmıştır. Eğitimlerden ücretsiz olarak faydalanabilmek isteyen genç meslektaşlarımızdan, ilgili eğitime neden ihtiyaç duyduğuna dair kısa bir yazıyı, özgeçmişini ve üniversite diplomasını da ekleyerek, e-posta ile kurs@proje81.com adresine göndermesini rica ediyoruz.

Ders Notları

Hesap Tabloları

Kurs ve eğitim programları ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm detaylar için kurs@proje81.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.