Değerlerimiz

04 Eylül 2012

Dayanıklı, Estetik, Ekonomik
Mühendislik, dayanıklı yapının en ekonomik nasıl yapılacağını bilmektir. Proje81, bu olmazsa olmaz iki değere günümüzde önemini kaybetmeye yüz tutmuş olan estetik kaygıyı eklemekte ve tüm projelerini bu sağlam üç ayak üzerine kurmaktadır.

Farklı düşünme ve yenilikçi bakış açısı
Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük değerimiz sorunu değil çözümü düşünen, problemlere farklı açılardan yaklaşan, çözüm odaklı ve yüzü geleceğe dönük yenilikçi bir firma olmamızdır.

Sorumluluk (Toplumun iyi bir üyesi olmak)
Eylemlerimizin, toplumun çıkarları doğrultusunda olması gerektiğini kabul ediyoruz, tüm projelerimizde toplumla iç içe olmak ve topluma katkımızı sürekli artırmak hedefindeyiz. Herşeyden önce hizmetlerimizi; insanların güvenliği, kaynakların ekonomik kullanımı ve çevresel sürdürülebilirlik doğrultusunda tasarlıyoruz.

Açıklık ve Şeffaflık
Müşterilerimizi, çalışanlarımızı, iş ortaklarımızı ve yatırımcılarımızı; şirketimizde meydana gelen önemli gelişmeler hakkında zamanında ve açık bir şekilde bilgilendiriyoruz.

Hız
Çağımızın en büyük ihtiyacı olan zaman tasarrufu elbette ki hızlı ve kaliteli bir iş temposuyla sağlanabilmektedir. Rakiplerimizden daha hızlı proje tamamlama hedeflerine destek için standartlaştırma, mevcut teknolojileri geliştirme ve yeni teknolojiler arayışında olan gerçek bir ekip ruhuyla hareket etmekteyiz.

Çalışan memnuniyeti
Şirketimizin her statüsünde görev alan tüm çalışanlarımıza hak ettikleri değeri veriyoruz.

Güvenilirlik, İtibar ve Yasalara Uygunluk
Sadece tutabileceğimiz sözler veriyor, sözleşmelerde her iki tarafın da tamamıyla şartlar üzerinde tamamıyla anlaşmasına özen gösteriyor, temiz teknoloji ilkelerine uyarak hiçbir korsan yazılım kullanmıyor, tüm işlerimizde yasa, yönetmelik ve standartları riayet ediyoruz.